" israfa çare.. "

Kurumsal

2012 yılında Gerçek Unlu Mamüller Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak Malatya’da kurulan firma ;’’israfa çare ‘’ pazarlama stratejisiyle Avrupa standartlarında ve hijyenik koçullarda bölgede ilk defa ambalajlı roll ekmeği üretimine başlamış ve günümüzde hali hazırda üretimine ve ürünlerin pazarlamasına devam etmektedir.
 
Gerçek Unlu Mamüller ; ürünlerin direkt dağıtım kanalı olarak üretici-tüketici şeklinde ürünlerini pazarlamaktadır.İşletme , ürünlerini hastanelerin yemekhanelerine , cafelere , okulların kantinlerine , kamu kurum ve kuruluşların yemekhanelerine ve/veya kantinlerine ,sanayi bölgelerindeki işletmelere ( işletmelerin yemekhanelerine ) ve işletme bünyesinde yerinde satış şeklinde faaliyet göstermektedir.
 
İşletmenin yurtiçi alıcılarının sayısı ( işyerleri ve kuruluşlar olarak ) yaklaşık 50 dir. Ayrıca işletme kendi bünyesinde perakende ekmek müşteri sayısı günlük 100-150 arasındadır.
 
Gerçek Unlu Mamüller ; ürünlerinin satışını kendi markası ve etiketiyle gerçekleçtirmektedir(ambalajlı roll ekmek) İşletme, yurtiçi gıda makinelerine yönelik fuarlarda katılımcı olarak yer almıştır.
 
İşletme pazar araştırmasını tüketicilerin alışkanlıkları, rakiplerin durumu , pazarı ve alıcıları yerinde ziyaret şeklinde gerçekleştirmektedir.
 
İşletme yeni ürün olarak sandviç ekmeği ve tost ekmeği üretimlerini gerçekleştirmiştir.
 
Gerçek Unlu Mamüller ; ürünlerinin taklitleriyle karşılaşma durumunu önleme de markasını TPE’den tescillemiş ve ambalajlı ekmeklerinde,  ambalajlarındaki sembol, renk ve  vurgu ( israfa çare ) gibi stratejileri uygulamıştır.
 
İşletme ‘’ müşteri odaklı ‘’ üretim anlayışıyla ve firma personellerinin( satınlama ve pazarlama satış) müşteri değerlendirmeye yönelik satış sonrası telefonla ve mail yoluyla klasik iletişim yöntemleriyle müşteri memnuniyeti ölçümü yapılmakta ve gerekli verilerle iyileştirmeler gerçekleştirilmektedir.
 
Satış sonrası hizmetler kapsamında işletme ; telefon , mail ve pazarı yerinde ziyaret şeklindeki stratejilerle alıcılarına/tüketicilerine hizmet vermektedir.
 
Gerçek Unlu Mamüller Ltd. Şti. ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004, OHSAS, TSE-HYB (hizmet yeterlilik belgesi)  yönetim standartlarına uygun üretim ve organizasyona sahiptir. Kurumsal kimlik çalışmalarında ise kurum içi olarak ; kartvizit ,antetli kağıt ,muhasebe dökümanları ( fatura , irsaliye, makbuz), kurum dışı olarak ; servis (pazarlama ve dağıtım)araçlarında logo şeklindedir.
 
İşletmenin vizyonu ;çagdaş ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamüller sektöründe en son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve kalitemizi üst seviyelerde tutmaktır.
 
İşletmenin Misyonu; müşterilerimize güvenilir unlu mamül ve gıda üretimi, dünya standartlarında kalitesiyle ürünlerimizin beğenilerek tüketilmesini sağlamakla birlikte, ürünlerimizi en iyi şekilde temsil ederek Malatya'da unlu mamul sektöründe ciddi söz sahibi olmaktır.
 
İşletme sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yardım kuruluşlarına aynı yardımlar ve Suriyeli sığınmacılara ücretsiz ekmek yardımında bulunmuştur.
 
İşletme, markalaşmaya yönelik çalışmalar kapsamında ; ürünlerinde INOVASYON çalışmaları ( ekmeklerin ham maddeleri ve lezzeti )yürütmekte  ve markası  TPE tarafından tescillidir.